23
Nov

Functieomschrijving

 • Functie: Support Engineer;
 • Werk- en denkniveau: MBO;
 • Dienstverband: Fulltime (40 uur).

Cloud2 zoekt jou!

Cloud2 zoekt een Support Engineer! Cloud2 is een bedrijf dat continu in beweging is in een dynamische markt, waarbij partners centraal staan. Onze dienstverlening is gericht op Backup, Secure File Sync, IaaS en RDS/VDI oplossingen. Ben jij 40 uur per week beschikbaar en wil je weten hoe jij ons nieuwste teamlid als Support Engineer kunt worden?

Jouw missie

Als Support Engineer op onze afdeling Customer Operations ben jij verantwoordelijk voor het zelfstandig beantwoorden en oplossen van technische vragen van onze partners. Hierbij geef je vriendelijk, proactief en reactief support via e-mail en telefoon. Je houdt daarnaast het overzicht op de taken van de support afdeling en signaleert/acteert tijdig op escalaties.

Wat we vragen

 • Je hebt ervaring op het werken van een Support afdeling;
 • Ervaring met het beheren van Windows werkplekken;
 • Kennis van virtualisatie en Cloud diensten
 • Kennis en ervaring met één of meerdere van onze backup pakketten (Crashplan/Ahsay/StorageCraft/Veeam) is een pré;
 • MCSA certificering is een pré;
 • Afgeronde MBO niveau 4 opleiding in de richting ICT.

Wij bieden

 • Een uitstekende beloning die recht doet aan je functie en verantwoordelijkheden;
 • Uitbetaling van de stand-by uren;
 • Vakgerichte opleidingsmogelijkheden;
 • Aantrekkelijke pensioensregeling;
 • 190 vakantie uren;
 • Laptop;
 • Reiskostenvergoeding bij woon-werkverkeer groter dan 10 kilometer;
 • Recht op onkostenvergoeding;
 • De mogelijkheid om je te ontwikkelen op technisch en persoonlijk vlak;
 • De mogelijkheid om bij te dragen aan de groei en verbetering van Cloud2.

Jij & Cloud2

Ons team bestaat uit jonge en enthousiaste collega’s met jarenlange ervaring. Gezamenlijk hebben we maar één doel voor ogen: onze klanten assisteren met hun cloud gerelateerde vraagstukken.

Cloud2 kent een informele maar professionele werksfeer waarbij de focus ligt op verantwoordelijkheid en zelfontwikkeling. Iedereen begrijpt wat er van hen verwacht wordt, kan omgaan met die verantwoordelijkheid en beseft dat gevolgen niet alleen invloed hebben op zichzelf, maar het gehele bedrijf raken.

Wanneer er zich uitdagingen voordoen voelt iedereen zich aangesproken en brengen we dit gezamenlijk tot een goed einde. We zien graag dat collega’s zichzelf blijven ontwikkelen in zijn/haar kennisniveau, op persoonlijk vlak en zullen een ieder blijven stimuleren om grenzen te verleggen. We zijn ambitieus, iets waar jij je in kunt vinden en met deze ambitie Cloud2 en je collega’s naar een hoger niveau kunt tillen.

Solliciteren?

Wij zien jouw CV + motivatiebrief graag tegemoet! Je kunt hier solliciteren.

Geplaatst door Marketing op 23 November 2018